Stelaże Sembella – mocna podstawa zdrowego snu

Stelaż to szkielet łóżka stanowiący podparcie dla opierającego na nim materaca. Idealne zgranie obu tych elementów przekłada się na Twoją zdrowie i wygodę. Możliwość płynnej regulacji pozycji ciała – od leżącej przez siedzącą, aż po relaksującą – pozwala dostosować położenie stelaża do Twoich potrzeb w każdym momencie. Dzięki temu zarówno całonocny sen, wieczorne oglądanie filmu czy śniadanie w łóżku staną się dla Ciebie czystą przyjemnością. Zastanawiasz się, jaki stelaż wybrać? Przeczytaj nasz artykuł.

Stelaże z regulacją elektryczną

W ofercie stelaży Sembella znajdują się stelaże z regulacją elektryczną, tzn. umożliwiające płynną regulację ułożenia ciała – od pozycji leżącej do siedzącej, a także relaksacyjnej z uniesionymi nogami.
Stelaż Power Move o wysokości 8 cm posiada aż 42 listwy. Sterownik elektryczny zamontowany w ramie stelaża nie wpływa na zmianę jego wysokości, gwarantując dopasowanie do każdego typu łóżka. Listwy wysunięte poza ramę stelaża eliminują tzw. „martwą strefę”, poprawiając jakość wypoczynku i wspomagając lepsze podparcie całej powierzchni materaca.

W stelażu Power Dream M (wysokość 8 cm, 42 listwy) dzięki możliwości przewodowego sterowania utrzymasz komfortowe warunki wypoczynku przez całą noc. Power Dream M stanowi doskonałe i równomierne podparcie materaca dzięki elastycznej taśmie łączącej listwy stelaża (umożliwia ona również równomierne rozłożenie ciężaru ciała).

Stelaż Futura M jest nieco niższy (wysokość: 6 cm) oraz wyposażony został w nieco mniejszą liczbę listew (28). Szybkie ustawienie pozycji relaksacyjnej oraz dopasowanie części środkowej stelaża umożliwiają przyjemny wypoczynek w każdym momencie dnia.

Stelaże z regulacją mechaniczną

W ofercie Sembella znajdują się również stelaże z regulacją mechaniczną – dającą możliwość stopniowego dopasowania pozycji od leżącej do relaksującej, z nogami lekko uniesionymi oraz zmiany twardości w części środkowej.

Do tej kategorii należą stelaże Power Dream KF i Futura KF różniące się  wysokością i ilością listew.

W ofercie Sembella znajdują się również modele: Futura NV (wyłącznie z regulacją twardości), Natura NV (stelaż bez regulacji).

Wszystkie produkty dostępne są w salonach dystrybucyjnych w całej Polsce oraz w e-sklepie: www.sklep.sembella.pl.

customer service software