15. Materace Sembella 160×200. Najlepszy materac. Najlepszy sen.

15. Materace Sembella 160×200. Najlepszy materac. Najlepszy sen.

Masz dość budzenia się po nocy z odczuciem niewyspania, sztywności kończyn, a nawet bólu, np. kręgosłupa? Nadszedł czas na zmianę materaca! Sprawdź ofertę marki Sembella i wybierz materac najlepszy dla siebie!

Zasługujesz na dobry odpoczynek

Dbamy o Twój zdrowy wypoczynek oraz o relaks i odprężenie w czasie snu. Jak? Materace Sembella tworzymy z materiałów zapewniających odpowiednią sprężystość, gwarantującą równomierne podpieranie wszystkich części ciała.

Jaki materac wybrać?

Duża liczba oferowanych przez nas modeli materacy Sembella wyposażona jest w tzw. sprężyny kieszeniowe (zobacz między innymi: GELTEX® Quantum Moon, , Amber Dream®, Modulia Sky, Samba), co zwiększa ich elastyczność punktową. To właśnie dlatego podczas snu na materacach Sembella masz pewność doskonałego ułożenia ciała oraz prawidłowego podparcia swojego kręgosłupa. Z kolei materace z pianki wysokoelastycznej (na przykład: Cupido) reagują na temperaturę ciała. Przenikające do wnętrza materaca ciepło powoduje, że jego powierzchnia dopasowuje się idealnie do ciała jego użytkownika.

Pamiętaj! Od jakości materaca zależy jakość Twojego snu! Materace Sembella zadbają o najwyższą jakość Twojego wypoczynku.

Zobacz ofertę materacy 160×200

Zobacz materace dostępne w ofercie Sembella:

`;