18. Materace hotelowe Sembella

18. Materace hotelowe Sembella

Ciesz się zadowoleniem swoich gości!

Romantyczny weekend we dwoje, wakacje z dziećmi, delegacja służbowa – niezależnie od celu podróży każdy oczekuje od zarezerwowanego hotelu komfortowych warunków. Spędzając większość czasu poza nim, goście wracają na ogół po to, by naprawdę dobrze wypocząć. Marka Sembella oferuje swoim klientom nie tylko najwyższej jakości łóżka hotelowe, ale także trwałe, zdrowe i komfortowe materace hotelowe.

Wybór materacy do hotelu powinien być optymalny – doskonale sprawdzą się modele średnio twarde, z dobrej jakości wkładem typu bonnell, usztywnionymi sprężynami, przeznaczone do obustronnego użytku, co zdecydowanie przedłuży ich trwałość. Biorąc pod uwagę częstotliwość użytkowania hotelowych materacy, warto wybrać modele o zwiększonej wytrzymałości i wzmocnieniach konstrukcji oraz warstw wierzchnich. Boczne usztywnienia zapobiegające nadmiernemu uginaniu się podczas siadania na krawędzi również zabezpieczają dodatkowo materace hotelowe przed zbyt szybkim zużyciem.

Parametry te spełniają specjalnie przygotowane materace, dedykowane branży hotelarskiej i potrzebom jej klientów. Marka Sembella dba zarówno o komfort i doskonałe wrażenia Twoich gości, jak również obsługi troszczącej się o utrzymanie czystości i jakości oferowanych pokoi hotelowych. Przygotowana przez nas kolekcja prezentuje modele materacy hotelowych w różnych rozmiarach, dostosowane do szerokiej gamy łóżek, wyposażone w praktyczne uchwyty ułatwiające ich przekładanie. Cechuje je wyjątkowa wygoda, zapewniona dzięki zwiększonej elastyczności i dopasowaniu do ciała oraz odpowiedniej wentylacji, zwiększającej komfort snu i zachowanie świeżości.

`;