21. Materace na wymiar dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb!

producent-materacy

Czasami podczas decyzji o zakupie materaca okazuje się, że musi mieć on nietypowy rozmiar. Dzieje się tak przede wszystkim w dwóch przypadkach. Pierwszym z nich jest ograniczona ilość miejsca w sypialni. Kolejnym – wysoki wzrost osoby, która chciałaby nabyć materac. Również coraz częściej producenci decydują się na niestandardowe rozmiary łóżek, co przekłada się na konieczność znalezienia materaca tego samego formatu. Marka Sembella wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. U nas znajdziesz wygodny, komfortowy materac, który doskonale sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom!

Jak dobrać odpowiedni rozmiar dla swojego łóżka? Poznaj 3 kroki, dzięki którym dobierzesz do swojego łóżka materac idealny!

  1. Zmierz szerokość i długość wewnętrznego rozmiaru ramy łóżka (Uwaga! Mierzyć należy wyłącznie odległości od wewnętrznych ścian łóżka!).
  2. Zmierz wysokość ścian bocznych, znajdujących się nad stelażem.
  3. W przypadku zaokrąglonych rogów łóżka zmierz promień zaokrąglenia. Najprościej: odrysuj promień na papierze, a następnie zmierz go przy użyciu cyrkla i miarki.

Uwaga! Pomiarów dokonasz najskuteczniej przy użyciu rozwijanej miarki (tzw. nierozciągliwej). Elastyczne i materiałowe miarki krawieckie mogą przyczynić się do błędu w obliczeniach wymiaru Twojego łóżka, a tym samym zamówienia niewłaściwego formatu materaca.

`;