7. Czy w ciąży można spać komfortowo?

ciaza

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Pojawiają się nowe emocje, zmieniają się potrzeby i priorytety. Zaczynamy dbać o drugą osobę, która jest częścią nas. Troska o nowe życie staje się najważniejsza i co istotne, wiąże się ona z troską o samą siebie.

Staramy się odpowiednio odżywiać, unikać stresu, dobrze wysypiać. Sen, którym rozpoczynamy i kończymy każdy dzień jest podstawą naszego dobrego samopoczucia, energii i zdrowia. Dlatego wybór idealnego materaca dla przyszłej mamy jest kluczowy. Zapewniając odpowiednie podparcie ciała i dopasowanie do każdego odcinka kręgosłupa, właściwy materac dba o komfortowy, nieprzerwany wypoczynek przez kilka godzin oraz prawidłowe ułożenie ciała i oparcie dla brzuszka kobiety w ciąży. Tym samym wpływa pozytywnie na nastrój i pomaga zniwelować uczucie niepokoju, napięcia lub stres, towarzyszące przyszłym mamom.

Odpowiedni materac to jednak nie tylko wysokiej jakości konstrukcja i wsad, ale także widoczna gołym okiem warstwa wierzchnia – przede wszystkim powłoka pokrowca gwarantująca optymalną cyrkulację powietrza oraz utrzymanie higieny – dzięki warstwie antybakteryjnej. Idealny materac musi sprostać nie lada wyzwaniu – połączyć w jednym modelu kilka funkcji. Dużo jak na jeden produkt? Materace marki Sembella mogą więcej… Zaufaj nam i ciesz się zdrowiem swoim i swojego dziecka każdego dnia i każdej nocy.

`;