Niektóre decyzje są trudne, ale ta jest łatwa! Kolekcja dwustronnych materacy Sembella Smartline

Szukasz dla siebie materaca, ale nie wiesz, jaka twardość materaca jest dla Ciebie najlepsza? A może nie masz możliwości wypróbowania go w sklepie? Nie zastanawiaj się długo nad wyborem i zdecyduj się na jeden z materacy Smartline!

W materacach Sembela Smartline do Twojej dyspozycji pozostają dwie różne twardości! Z jednej strony materac jest bardziej miękki – dla pełnego relaksu i wypoczynku. Z drugiej – twardszy – dopasowujący się do ciała – w trosce o Twoje zdrowie.  Obie strony to gwarancja maksymalnego komfortu. Sembella Smartline to linia materacy, które spełnią wszystkie Twoje wymagania w zakresie jakości snu.

Smartline.
Materace w Twoim typie

Każdy materac z kolekcji smartline łączy w sobie wszystkie zalety nowoczesnej technologii produkcyjnej, w trosce o Twój zdrowy i spokojny sen:
– specjalna strefa komfortu dla skutecznego odciążenia ciała w strefie barkowej
– wkład z 7 strefami twardości dla idealnego dopasowania materaca do każdej pozycji ciała
– dwurdzeniowa technologia – dwie różne twardości
– technologia specjalnego cięcia pianki dla precyzyjnego dopasowania materaca do ciała i jego jak najlepszego podparcia (materac Smart Ergo)
– sprężyny kieszeniowe – dla stabilnego komfortu wypoczynku i punktowego podparcia ciała (materac Smart Elasto i Smart Natura)
– ukośny zamek –  dla łatwej obsługi pokrowca i nowoczesnego wyglądu
– komfortowa pianka – oddychająca, higieniczna i odporna na zużycie
– łatwo zdejmowany pokrowiec do prania
– uchwyty dla wygodnego odwracania materaca

Poznaj nasze produkty!

Pierwszy z kolekcji, Smart Elasto, to materac sprężynowy. Każda z jego stron posiada inny stopnień twardości (H2 i H3). Umożliwia to jego użytkownikowi swobodny wybór pomiędzy różnymi opcjami komfortu. Wykorzystana w jednej ze stron Smart Elasto warstwa lateksu zapewnia jego dużą elastyczność. Z kolei znajdująca się po drugiej stronie pianka poliuretanowa gwarantuje wysoką sprężystość. Dzięki temu materac dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Wygoda i poprawne ułożenie ciała – to już efekt działania sprężyn kieszeniowych typu pocket i 7 stref twardości. Elegancki, designerski pokrowiec wykonany został z włókien poliestrowych, dzięki czemu wykazuje się bardzo dużą odpornością na zużycie.

Smart Natura również należy do grupy materacy sprężynowych. Wyposażony został w specjalną warstwę kokosową, przez co daje uczucie twardości, jednocześnie dopasowując się do kształtu ciała. Materac jest niezwykle elastyczny i wytrzymały, a to za sprawą sprężyn kieszeniowych typu pocket. Ich zaletą jest idealne podtrzymywanie ciała podczas wypoczynku. Smart Natura doskonale dostosowuje się do krzywizny ciała za sprawą 7 stref komfortu. Pokrowiec  wykonany został z włókien poliestrowych, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do materaca i kręgosłupa.

Ostatni z kolekcji, Smart Enduro, również należy do grupy materacy piankowych. Wykorzystano w nim dwa rodzaje pianki poliuretanowej, które wpływają na dwa różne stopnie twardości materaca. 7 stref twardości zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej. Kokosowa warstwa dodaje twardości, sprawia że całość jest trwalsza i znacznie lepiej wentylowana. Pokrowiec wykonany został z włókien poliestrowych, które idealnie dopasowują się do kształtu materaca i ciała jego użytkownika.

Kolekcję Sembella Smartline obejmuje 5-letnia gwarancja na wkład materaca. Dzięki materacom Sembella Smartline każdego ranka będziesz budził się wypoczęty i pełen energii na nowy dzień! Materace dostępne są w salonach dystrybucyjnych w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.sklep.sembella.pl .

`;