kolekcja dwustronnych materacy Sembella Smartline

Niektóre decyzje są trudne, ale ta jest łatwa! Kolekcja dwustronnych materacy Sembella Smartline

Szukasz dla siebie materaca, ale nie wiesz, jaka twardość materaca jest dla Ciebie najlepsza? A może nie masz możliwości wypróbowania go w sklepie? Nie zastanawiaj się długo nad wyborem i zdecyduj się na jeden z materacy Smartline!

W materacach Sembela Smartline do Twojej dyspozycji pozostają dwie różne twardości! Z jednej strony materac jest bardziej miękki – dla pełnego relaksu i wypoczynku. Z drugiej – twardszy – dopasowujący się do ciała – w trosce o Twoje zdrowie.  Obie strony to gwarancja maksymalnego komfortu. Sembella Smartline to linia materacy, które spełnią wszystkie Twoje wymagania w zakresie jakości snu.

Smartline – materace w Twoim typie

Każdy materac z kolekcji smartline łączy w sobie wszystkie zalety nowoczesnej technologii produkcyjnej, w trosce o Twój zdrowy i spokojny sen:
– specjalna strefa komfortu dla skutecznego odciążenia ciała w strefie barkowej
– wkład z 7 strefami twardości dla idealnego dopasowania materaca do każdej pozycji ciała
– dwurdzeniowa technologia – dwie różne twardości
– technologia specjalnego cięcia pianki dla precyzyjnego dopasowania materaca do ciała i jego jak najlepszego podparcia (materac Smart Ergo)
– sprężyny kieszeniowe – dla stabilnego komfortu wypoczynku i punktowego podparcia ciała (materac Smart Elasto i Smart Natura)
– ukośny zamek –  dla łatwej obsługi pokrowca i nowoczesnego wyglądu
– komfortowa pianka – oddychająca, higieniczna i odporna na zużycie
– łatwo zdejmowany pokrowiec do prania
– uchwyty dla wygodnego odwracania materaca

Poznaj nasze produkty!

Pierwszy z kolekcji, Smart Elasto, to materac sprężynowy. Każda z jego stron posiada inny stopnień twardości (H2 i H3). Umożliwia to jego użytkownikowi swobodny wybór pomiędzy różnymi opcjami komfortu. Wykorzystana w jednej ze stron Smart Elasto warstwa lateksu zapewnia jego dużą elastyczność. Z kolei znajdująca się po drugiej stronie pianka poliuretanowa gwarantuje wysoką sprężystość. Dzięki temu materac dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Wygoda i poprawne ułożenie ciała – to już efekt działania sprężyn kieszeniowych typu pocket i 7 stref twardości. Elegancki, designerski pokrowiec wykonany został z włókien poliestrowych, dzięki czemu wykazuje się bardzo dużą odpornością na zużycie.

Smart Natura również należy do grupy materacy sprężynowych. Wyposażony został w specjalną warstwę kokosową, przez co daje uczucie twardości, jednocześnie dopasowując się do kształtu ciała. Materac jest niezwykle elastyczny i wytrzymały, a to za sprawą sprężyn kieszeniowych typu pocket. Ich zaletą jest idealne podtrzymywanie ciała podczas wypoczynku. Smart Natura doskonale dostosowuje się do krzywizny ciała za sprawą 7 stref komfortu. Pokrowiec  wykonany został z włókien poliestrowych, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do materaca i kręgosłupa.

Ostatni z kolekcji, Smart Enduro, również należy do grupy materacy piankowych. Wykorzystano w nim dwa rodzaje pianki poliuretanowej, które wpływają na dwa różne stopnie twardości materaca. 7 stref twardości zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej. Kokosowa warstwa dodaje twardości, sprawia że całość jest trwalsza i znacznie lepiej wentylowana. Pokrowiec wykonany został z włókien poliestrowych, które idealnie dopasowują się do kształtu materaca i ciała jego użytkownika.

Kolekcję Sembella Smartline obejmuje 5-letnia gwarancja na wkład materaca. Dzięki materacom Sembella Smartline każdego ranka będziesz budził się wypoczęty i pełen energii na nowy dzień! Materace dostępne są w salonach dystrybucyjnych w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.sklep.sembella.pl .

`;