0
0,00 zł

ŁÓŻKA KONTYNENTALNE I TAPICEROWANE SMILE

SMILE

WS

SMILE

NS

SMILE

NPP

SMILE

CT

Wezgłowie SMILE jest 1-szym krokiem do stworzenia idealnego łóżka!

Następnie przechodzimy do kroku 2-go, czyli podstawa łózka. Doskonale wiemy, że każdy z nas ma swoje preferencje dotyczące snu, dlatego posiadamy trzy modele łóżek tapicerowanych (skrzynia WS/ NS/ NPP)  oraz łózko kontynentalne  (skrzynia CT). Nasze podstawy łóżek to idealna opcja dla osób ceniących sobie swobodę decyzji. Możliwość wyboru skrzyni standardowej, podstawy kontynentalnej lub z pojemnikiem na pościel oraz doboru dowolnego materaca czy tkaniny, pozwalają stworzyć rozwiązania szyte na miarę potrzeb ich użytkowników.

Krok 3 – wybór materaca! Materac to serce łóżka i podstawa Twojego zdrowego, regenerującego wypoczynku.Dlatego w naszej ofercie czekają na Ciebie materace wytwarzane przy użyciu zaawansowanych technologii, z wysokiej jakości wkładami gwarantującymi stabilne, anatomicznie poprawne podparcie całej sylwetki. Do łóżka kontynentalnego przygotowaliśmy dedykowany materac w dwóch wariantach twardości. Wybierz tą, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa. Materace te, aby idealnie wkomponowywały się w całość, zostały dodatkowo obszyte tą samą tkaniną, co pozostałe elementy łóżka. Dzięki temu uzyskaliśmy spójny wygląd i wrażenie wyjątkowej klasy i smaku.
Do łóżek tapicerowanych wybierz jeden z materacy Sembella. Każdy z nich
przeznaczony jest dla innego użytkownika.

Wybór toppera należy do kroku 4-go. Topper podnosi standard łóżka – zwiększa żywotność i trwałość materaca, ale także nadaje podłożu większej miękkości i elastyczności, doskonale profilując się do sylwetki. Toppery, które znajdziesz w naszej ofercie dopasowują się do kształtu ciała, wypełniając i odciążając jego wszystkie krzywizny. Śpiąc na materacu nawierzchniowym odkryjesz jego prozdrowotne właściwości – odciążenie karku, kręgosłupa i bioder. Topper umożliwi Ci idealną personalizację Twojego łóżka. Twarde? Średniotwarde? Dopasowujące się do kształtu ciała? Ty sam wiesz najlepiej! Wybierz spośród oferty 4 materacy nawierzchniowych.

Toppery zwiększają komfort snu i znacząco wydłużają żywotność materaca. Poznaj właściwości surowców wykorzystanych w Topperach Sembella i wybierz rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. W następnym kroku dobierz idealny pokrowiec. Toppery PLUS wykończone tą samą tkaniną, co całe łóżko, zapewnią spójność wyglądu będąc doskonałą „kropką nad i” aranżacji wymarzonej sypialni. Toppery w pokrowcu wykonanym z grubo pikowanej dzianiny z włókniną klimatyzującą, posiadają zamek błyskawiczny umożliwiający zdęcie pokrowca do prania, dla zachowania jeszcze większej higieny snu.
Topper
dostępne wymiary: 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm
Wysokość: ok. 6 cm
Topper Plus
dostępne wymiary: 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm
Wysokość: ok. 7 cm

TOPPER Lazy
Lateks to produkt otrzymywany na bazie naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego, który dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do kształtów ciała w każdym położeniu, zapewniając właściwe krążenie krwi. Zapewnia idealne warunki istotne dla zdrowego snu: równomiernie podpiera całe ciało, ma właściwości antybakteryjne, aktywizuje oddychanie całej powierzchni ciała.

TOPPER Dreamy
Pianka Sensipur® dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem wydzielanego przez nie ciepła. Oznacza to brak jakichkolwiek miejsc skoncentrowanego ucisku oraz możliwość równomiernego, ergonomicznego ułożenia ciała. Posiada także zdolność tłumienia wibracji i absorbuje wstrząsy.

TOPPER Snooze
BULTEX® dzięki swej porowatej strukturze jest porównywany do naturalnej gąbki morskiej. Charakteryzuje się optymalnymi właściwościami wentylacyjnymi, zapewniając odprowadzanie wilgoci. Jest bezzapachowy i ma właściwości antybakteryjne, przez co stanowi idealny materiał na materace dla alergików. BULTEX® zapewnia idealne dopasowanie materaca do ułożenia ciała.

TOPPER Sleepy
Zapewnia dobrą izolację termiczną materaca. Cechuje ją wysoka sprężystość, dzięki czemu jest odporna na wgniecenia i odkształcenia. Dobrze tłumi wstrząsy i wibracje. Nie jest szkodliwa dla środowiska.

 

Krok 5 – tkanina! Podjąłeś już decyzje odnośnie różnych funkcji swojego mebla, nadszedł czas na ich dopełnienie! Wybieraj spośród dostępnych stylów i bogatej oferty kolorystycznej. To właśnie kolor tapicerki najlepiej odda charakter Twojej sypialni! Wszystkie rodzaje tkanin cechuje wyjątkowa trwałość, odporność na uszkodzenia, a przy tym miękkość faktur. Sprawdź kolory dostępnych tkanin pobierając katalog łóżek kontynentalnych i tapicerowanych. 

 

To już ostatnia decyzja dotycząca Twojego idealnego łóżka. Krok 6 należy do dodatków, czyli nóżek i guzików! Dostępne w naszej ofercie nóżki i guziki, wykonane z trwałych i odpornych materiałów, stanowić będą kropkę nad „i” Twojego wymarzonego łóżka. Wybierz te dodatki, które najlepiej wpisują się w Twoją wizję – zadecyduj o ich materiale, kształcie i kolorze! Drewniane czy metalowe? Słupkowe, a może stożkowe?

 

Wszystkie elementy łóżek oraz szczegółowe informacje znajdują się w katalogu łóżek kontynentalnych oraz tapicerowanych. Zachęcamy do przejścia przez wszystkie kroki!

 

* Zdjęcia i rysunki mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistości. Producent może wprowadzić zmiany kolorów, wzornictwa, wymiarów i funkcji prezentowanych wyrobów.

 

Dane techniczne:

Rodzaj tapicerki: tkanina Duncano, tkanina Jazz, tkanina Shadow, ekoskóra Crush, tkanina cozy, tkanina welurowa Seven, tkanina Estelle, tkanina Linea

Skrzynia:

SKRZYNIA WS SKRZYNIA NS SKRZYNIA NPP SKRZYNIA CT
· Umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni pod łóżkiem · Skrzynia jest całkowicie zabudowana · Skrzynia jest całkowicie zabudowana · Podstawa  jest całkowicie zabudowana, bez możliwości dostępu z zewnątrz.
Klasyczna podstawa łóżka kontynentalnego ze sprężynami stanowi pierwsza warstwę podparcia.
· Brak możliwości zastosowania pojemnika na pościel · Możliwość wyposażenia skrzyni w pojemnik na pościel, który nie jest standardowym wyposażeniem · Pojemnik na pościel jest standardowym wyposażeniem · Brak możliwości zastosowania pojemnika na pościel
· Wymaga stosowania tradycyjnych stelaży pod materac · Wymaga stosowania tradycyjnych stelaży pod materac, niestanowiących standardowego wyposażenia · Metalowy stelaż na podnośnikach gazowych jest standardowym wyposażeniem · Konstrukcja nie wymaga stosowania stelaża
· Belki nośne pod stelaże (środkowa i boczne) umieszczone są na stałej wysokości 13 cm poniżej górnej krawędzi łóżka · Belki nośne pod stelaże (środkowa i boczne) umieszczone są na stałej wysokości 13 cm poniżej górnej krawędzi łóżka · Belki nośne pod stelaże (środkowa i boczne) umieszczone są na stałej wysokości 13 cm poniżej górnej krawędzi łóżka · Skrzynia CT nie wymaga belek nośnych.
Druga warstwa skrzyni CT to materac ze sprężynami kieszeniowymi. Materac obszyty jest tą samą tkaniną.
· Wymaga zastosowania 4 nóżek nośnych o wysokości 15 cm · Nóżki nośne są standardowym wyposażeniem · Nóżki nośne są standardowym wyposażeniem, · Nóżki dekoracyjne są standardowym wyposażeniem (nóżki do wyboru)
· Skrzynia WS nie zawiera stelaża w standardzie (dobierz stelaż) · Skrzynia WS nie zawiera stelaża w standardzie (dobierz stelaż) · Skrzynia NPP zawiera stelaż w standardzie · Skrzynia nie zawiera stelaża.
Zwieńczeniem łóżka kontynentalnego jest topper (4 warianty do wyboru)
· Dostępne rozmiary: 140×200 cm, 160x200cm, 180×200 cm · Dostępne rozmiary: 140×200 cm, 160x200cm, 180×200 cm · Dostępne rozmiary: 140×200 cm, 160x200cm, 180×200 cm · Dostępne rozmiary: 120×200 cm, 140×200 cm, 160x200cm, 180×200 cm
· Nóżki: DREWNIANE KWADRATOWE: naturalny buk/ czarne/ orzech/ naturalny dąb/ ciemny orzech amerykański/; DREWNIANE STOŻKOWE: naturalny dąb/ ciemny orzech amerykański; · Nóżki: DREWNIANE KWADRATOWE: naturalny buk/ czarne/ orzech/ naturalny dąb/ ciemny orzech amerykański;
METALOWE  KWADRATOWE: chromowane/ aluminium szczotkowane
DREWNIANE STOŻKOWE: naturalny dąb/ ciemny orzech amerykański;

Prezentowany materac nie stanowi wyposażenia łóżka