0
0,00 zł

Bezpieczne materace Sembella

Szanowni Państwo,

z uwagi na niezwykle trudną sytuację, jaka dotknęła branżę materacy, związaną z zastosowaniem szkodliwych komponentów w produkcji pianki, jesteśmy dumni mogąc Państwa zapewnić, że wszystkie materace sprzedawane pod marką Sembella zostały wyprodukowane z pianki, która nie pochodziła z niezgodnego z wymaganiami surowca TDI firmy BASF.

Od 25 lat zapewniamy Polakom spokojny, zdrowy sen. Przez ten czas zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam nieustannie udoskonalać nasze produkty. Mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, dbamy o wysokie standardy w procesie powstawania i transportu naszych materacy. Dlatego właśnie przyjęliśmy kodeks dobrych praktyk, który wyraża filozofię marki Sembella. Jednym z efektów naszych starań jest opatentowana wysokoelastyczna pianka BULTEX® , od lat w niezmiennym składzie, która dzięki wyjątkowym właściwościom zyskała stałe grono wiernych klientów.

Jesteśmy dumni, że nasze materace od lat pozostają  całkowicie bezpieczne dla zdrowia naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią oficjalnego oświadczenia Zarządu Recticel Sp. z o.o., producenta materacy Sembella.

 

Sekcje: Porady

Podobne artykuły: