0
0,00 zł

Kołdry, poduszki i ochraniacze Sembella dla zdrowego i komfortowego snu

Spokojny i zdrowy sen jest podstawą właściwego wypoczynku i regeneracji. Odpowiednio dobrane materac, kołdra i poduszka pozwolą Ci czerpać maksymalną przyjemność z każdej godziny nocnego relaksu.

Kołdry Sembella
idealne na każdą porę roku

Kołdra Sembella® z antyalergicznym wypełnieniem dba o równomierne ogrzanie ciała, zachowując świeżość i czystość. Aktywny składnik wsadu – Hollofil® Allerban® zapobiega rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Kołdra dostępna jest w rozmiarach: 135 cm x 200 cm, 155 cm x 200 cm, 220 cm x 200 cm. Posiada pokrowiec wykonany z perkalu (100% bawełna).

Z kolei całoroczna kołdra Modulia posiada antyalergiczne wypełnienie z włókien poliestrowych. Dzięki temu zapewnia wyjątkową miękkość oraz zdrowy, spokojny sen. Wykorzystane w poduszce włókna poliestrowe i silikonowe kulki Filball® dzięki naturalnej sprężystości i trwałości zachowują odporność na wgniecenia. Kołdra dostępna jest w rozmiarze: 160 cm x 200 cm, a poduszka – 50 cm x 60 cm.

Poduszki Sembella
– idealnie dopasowane

Poduszki Sembella® wykonywane są w taki sposób, aby każda z nich idealnie wypełniała przestrzeń pomiędzy głową, szyją a materacem, zapewniając odpoczynek we właściwej pozycji. Ich użytkowanie daje poczucie wysokiej wygody. Poduszki wypełnione pianką termoelastyczną Sensipur® reagują na nacisk oraz temperaturę, dzięki czemu w momencie zetknięcia się z głową, dopasowują się do jej kształtu. Pokrowiec SILVERLINE LYOCELL® z metalizowaną srebrną nicią o działaniu bakteriobójczym na pewno docenią alergicy. Pokrowce wszystkich poduszek są łatwo zdejmowalne i przeznaczone do prania.

Poduszka Komfort (40 cm x 60 cm, wysokość: 11 cm) wypełniona jest w 100% lateksem, Memory Plus (65 cm x 35 cm, wysokość: 12 cm) i Memory (50 cm x 35 cm, wysokość: 12 cm) – w 100% pianką termoelastyczną Sensipur®.

Ochraniacze
– komfort i wygoda

Dodatkowy ochraniacz założony na materac pozwala przedłużyć jego cykl życia i zabezpieczyć jego trwałość. Bawełniana powłoka stanowi doskonałą ochronę przed plamami, wilgocią i gromadzeniem się kurzu, gwarantując naturalną wygodę i miękkość.

Ochraniacz Secura wykonany został z naturalnej, oddychającej bawełny, która utrzymuje ciepło. Zapewnia wygodę i miękkość użytkowania. W jego narożnikach znajdują się praktyczne gumki, które ułatwiają nakładanie ochraniacza na materac.

Aqua to nieprzemakalny membranowy ochraniacz na materac. Sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając Ci komfort podczas jego użytkowania. Wykonany jest z bawełny pokrytej cienką warstwą PCV. Nie przesuwa się on w czasie snu dzięki gumkom zamocowanym w narożnikach ochraniacza.

Ochraniacz pod materac zabezpiecza go przed bezpośrednim oddziaływaniem stelaża łóżka. Tym samym chroni go przed otarciem czy zabrudzeniem.

Sekcje: Porady

Podobne artykuły: