0
0,00 zł

Kolekcja Sembella ComFEEL® – intensywnie energetyzujące materace!

Dzięki nowej technologii, najwyższej jakości wykonania, a przede wszystkim – odczuciu natychmiastowego komfortu podczas użytkowania – materace ComFEEL® to absolutny must-have w aranżacji sypialni. ComFEEL® to propozycja marki Sembella dedykowana osobom ceniącym przede wszystkim zdrowie, relaks i wygodę, chcącym wyróżniać się dzięki wyborze produktów stworzonych w oparciu o innowacyjne rozwiązania.

Każdy, kto szukał dla siebie dobrego materaca wie, że nie jest to łatwy wybór. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Sembella stworzyła unikalną kolekcję hybrydowych materacy ComFEEL łączących zalety sprężyn kieszeniowych i pianki wysokoelastycznej Bultex®. Efekt? Pełna ulga oraz odciążenie w strefie barkowej i udowej przy zachowaniu stabilizacji w odcinku kręgosłupa, a także natychmiastowe dopasowanie materaca do każdego ruchu i przybranej pozycji ciała.
W przeciwieństwie do tradycyjnych materacy, materace ComFEEL® posiadają nie tylko 7 stref komfortu, ale również są zbudowane z trzech poziomych segmentów. Charakteryzuje je wyjątkowy wkład, który amortyzuje obciążenie ciała. Nowoczesna budowa materaca pozwala na jego ergonomiczne dopasowanie do każdej pozycji i ruchu w czasie rzeczywistym.

 

Dynamizm, precyzja, ruch!


Rdzeń materaca zbudowany został z trzech specjalnych części i dwóch różnych typów pianek dla redukcji nacisku w strefie barkowej oraz szczególnego wsparcia w środkowej, najcięższej części ciała. 7 stref twardości z wcięciami na całej powierzchni materaca dopasowuje go do krzywizny ciała. Występująca w pokrowcu siatka 3D zwiększa cyrkulację powietrza na powierzchni jak i wewnątrz materaca.

Nowa kolekcja materacy zapewni użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia i odczucie wypoczynku poprzez wyjątkowe połączenie pianki, jak i sprężyn kieszeniowych.

„Wizytówką” nowej kolekcji jest natychmiastowe dopasowanie materaca do ciała. ComFEEL® START z grubą warstwą pianki wysokoelastycznej stanowi znakomite podparcie ciała, a jej zwiększona twardość w środkowej części materaca umożliwia lepsze dopasowanie do każdej pozycji. Mini-sprężyny kieszeniowe o wysokości 9 cm amortyzują drgania materaca, nadając mu sprężystość i zwiększając jego nośność. Tym samym wspomagają odciążenie kręgosłupa podczas wypoczynku. Zalety obu technologii wykorzystanych w budowie ComFEEL® START, można testować śpiąc na dowolnie wybranej stronie materaca.

Materac ComFEEL® SPEED, błyskawicznie dostosowuje się do ciała podczas wypoczynku. Dwie warstwy pianki Bultex® przedzielone warstwą specjalnych mini-sprężyn kieszeniowych o wysokości 6 cm niemal natychmiast umożliwiają właściwe podparcie całego ciała, wypełniając wszystkie jego krzywizny.  Trzysegmentowa konstrukcja pianki zapewnia podparcie w strefie biodrowej i łagodne dopasowanie w części barkowej, umożliwiając jednocześnie ergonomiczne ułożenie kręgosłupa. Symetryczna budowa materaca pozwala na jego odwracanie wokół obu osi, co skutecznie wydłuża jego żywotność i pozwala utrzymać pierwotną twardość.

 

 

Niezawodny specjalista w zakresie zdrowego snu


Pianka Bultex® od wielu lat cieszy się ogromnym uznaniem klientów firmy Sembella. Nic dziwnego – jej struktura zapewnia wyjątkowy klimat dla zdrowego snu. Wykazuje wyjątkową elastyczność punktową oraz charakteryzuje się szczególnie sprężystą strukturą, zapewniającą odciążenie ciała na całej jego powierzchni, przynosząc ulgę i odprężenie.

Sprężyny kieszeniowe gwarantują 7-strefowe, punktowe podparcie ciała, wspomagające szybką regenerację kręgosłupa. Dodatkowo nadają materacowi sprężystość i zwiększają jego nośność. W oparciu o tak szczególne produkty stworzona została kolekcja materacy ComFEEL®.

Każdy kto pragnie nadać swojej sypialni charakter „bazy” do szybkiej regeneracji, relaksu i odprężenia, przy pomocy materacy ComFEEL® może z pewnością osiągnąć taki efekt. Produkty dostępne są w salonach dystrybucyjnych w całej Polsce, a także w sprzedaży online w oficjalnym sklepie www.sklep.sembella.pl .

 

Sekcje: Porady

Podobne artykuły: