0
0,00 zł

Materace Sembella 160x200. Najlepszy materac. Najlepszy sen

Masz dość budzenia się po nocy z odczuciem niewyspania, sztywności kończyn, a nawet bólu, np. kręgosłupa? Nadszedł czas na zmianę materaca! Sprawdź ofertę marki Sembella i wybierz materac najlepszy dla siebie!

 

Zasługujesz na dobry odpoczynek


Dbamy o Twój zdrowy wypoczynek oraz o relaks i odprężenie w czasie snu. Jak? Materace Sembella tworzymy z materiałów zapewniających odpowiednią sprężystość, gwarantującą równomierne podpieranie wszystkich części ciała.

 

 

Jaki materac wybrać?


Duża liczba oferowanych przez nas modeli materacy Sembella wyposażona jest w tzw. sprężyny kieszeniowe (zobacz między innymi: Smart Natura, Amber Dream, Modulia Multi), co zwiększa ich elastyczność punktową. To właśnie dlatego podczas snu na materacach Sembella masz pewność doskonałego ułożenia ciała oraz prawidłowego podparcia swojego kręgosłupa. Z kolei materace z pianki termoelastycznej (na przykład: Cupido) reagują na temperaturę ciała. Przenikające do wnętrza materaca ciepło powoduje, że jego powierzchnia dopasowuje się idealnie do ciała jego użytkownika.

Pamiętaj! Od jakości materaca zależy jakość Twojego snu! Materace Sembella zadbają o najwyższą jakość Twojego wypoczynku - zobacz ofertę materacy 160x200.

 

Sekcje: Porady

Podobne artykuły: