0
0,00 zł

Nowa promocja od Sembella – rabaty do -25% na wybrane modele materacy!

Wraz z początkiem roku rusza nowa promocja na materace Sembella z rabatem do -25%. Obejmować będzie materace hybrydowe ComFEEL®: Start, Drift, Speed, uniwersalne materace SmartLine: Opti, Ergo, Natura, Elasto oraz materac partnerski Amber Dream. Promocja trwać będzie od 16 stycznia do 2 kwietnia 2017 roku. Szukasz idealnego materaca? Nie czekaj, skorzystaj z promocji i kup materac już dziś! Zapoznaj się z dalszą treścią artykułu i dowiedz się więcej o materacach objętych promocją.

 

Kolekcja Sembella ComFEEL®
– intensywnie energetyzujące materace!


Hybrydowe materace Sembella ComFEEL® dedykowane są osobom ceniącym nie tylko zdrowie, relaks i wygodę, ale również chcącym wyróżniać się dzięki wyborze produktów stworzonych w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Hybrydowe materace z kolekcji Sembella ComFEEL® odznacza nowa technologia wykonania
i odczucie natychmiastowego komfortu podczas użytkowania.

Rdzeń hybrydowych materacy ComFEEL® zbudowany został z trzech specjalnych części i dwóch różnych typów pianek dla redukcji nacisku w strefie barkowej oraz szczególnego wsparcia w środkowej, najcięższej części ciała. 7 stref twardości z wcięciami na całej powierzchni materaca dopasowuje go do krzywizny ciała. Występująca w pokrowcu siatka 3D zwiększa cyrkulację powietrza na powierzchni jak i wewnątrz materaca.

ComFEEL® START to materac hybrydowy, łączący wszystkie zalety sprężyn kieszeniowych i wysokoelastycznej pianki BULTEX®, aktywnie podpierający ciało na całej powierzchni. Zwiększona twardość pianki w środkowej części materaca umożliwia lepsze dopasowanie do każdej pozycji snu. Mini-sprężyny kieszeniowe o wysokości 9 cm amortyzują drgania materaca, nadając mu sprężystość i zwiększając jego nośność. Tym samym wspomagają również odciążenie kręgosłupa podczas wypoczynku. Zalety obu technologii można testować śpiąc na dowolnie wybranej stronie materaca.

ComFEEL® SPEED, kolejny materac hybrydowy, błyskawicznie dostosowuje się do ciała podczas wypoczynku. Dwie warstwy wysokoelastycznej pianki BULTEX® przedzielone warstwą specjalnych mini-sprężyn kieszeniowych o wysokości 6 cm niemal natychmiast umożliwiają właściwe podparcie całego ciała, wypełniając wszystkie jego krzywizny. Trzysegmentowa konstrukcja pianki zapewnia lepsze podparcie w strefie biodrowej
i łagodne dopasowanie w części barkowej, umożliwiając jednocześnie ergonomiczne ułożenie kręgosłupa. Symetryczna budowa materaca pozwala na jego odwracanie wokół obu osi, co skutecznie wydłuża jego żywotność i pozwala utrzymać pierwotną twardość.

ComFEEL® DRIFT to materac piankowy, w całości wykonany z wysokoelastycznej pianki BULTEX®. Jego środkowa warstwa, mająca wyższą wyporność niż pozostałe elementy, jeszcze bardziej zwiększa sprężystość całego materaca. Dzięki temu dopasowuje się on do ciała przy każdej zmianie pozycji snu, a równocześnie zapewnia ergonomiczne podparcie kręgosłupa i jego szybką regenerację. Naturalne właściwości pianki BULTEX® sprawiają, że materac w pełni „oddycha” i jest wyjątkowo komfortowy.

Materace ComFEEL® objęte są pełną gwarancją producenta przez okres 3 lat, 10-letnią gwarancją na mini-sprężyny kieszeniowe, a także wyjątkową, 60-ciodniową Gwarancją Komfortu, umożliwiającą wymianę w wypadku nietrafnego wyboru.

 

 

Materace Sembella SmartLine
Materace w Twoim typie.


Każdy materac z kolekcji Sembella SmartLine łączy w sobie wszystkie zalety nowoczesnej technologii produkcyjnej. W materacach Sembela SmartLine do dyspozycji użytkownika pozostają dwa stopnie twardości! Z jednej strony materac jest bardziej miękki – dla pełnego relaksu i wypoczynku. Z drugiej – twardszy – elastycznie dopasowujący się do ciała. Obie strony to gwarancja maksymalnego komfortu. Sembella SmartLine to linia materacy, które spełnią wszystkie wymagania w zakresie jakości snu.

SMART ELASTO to materac kieszeniowy. Każda z jego stron posiada inny stopnień twardości (H2 i H3). Umożliwia to jego użytkownikowi swobodny wybór pomiędzy różnymi opcjami komfortu. Wykorzystana po jednej ze stron warstwa lateksu zapewnia dużą elastyczność. Z kolei znajdująca się po drugiej stronie pianka poliuretanowa gwarantuje zachowanie wysokiej sprężystości. Dzięki temu materac łatwo dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Wygoda i poprawne ułożenie ciała – to już efekt działania sprężyn kieszeniowych typu pocket i 7 stref twardości.

SMART NATURA również należy do grupy materacy kieszeniowych. Wyposażony został w specjalną warstwę kokosową, przez co daje uczucie twardości, jednocześnie dopasowując się do kształtu ciała. Materac jest nie tylko elastyczny, ale i wytrzymały, a to za sprawą sprężyn kieszeniowych. Ich zaletą jest idealne podtrzymywanie ciała podczas wypoczynku. Smart Natura doskonale dostosowuje się do krzywizny ciała za sprawą 7 stref komfortu.

Trzeci z kolekcji Sembella Smartline – SMART ERGO to materac piankowy. Wykonany jest z dwóch różnych, wyjątkowo trwałych pianek poliuretanowych o różnym stopniu twardości. Dzięki tej konstrukcji każda ze stron materaca wykazuje inną twardość. Specjalnie zaprojektowana siatka nacięć w rdzeniu materaca sprawia, że materac elastycznie reaguje na każdą zmianę pozycji snu, a 7 stref twardości zapewnia najbardziej ergonomiczne podparcie.

Ostatni z kolekcji, SMART OPTI to także materac piankowy. Wykorzystano w nim dwa rodzaje pianki poliuretanowej, które wpływają na dwa różne stopnie twardości materaca. 7 stref twardości zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej.
Każdy kupujący materace SmartLine z pewnością doceni 2-letnią gwarancję na cały materac oraz 10-letnią gwarancję, którą objęte są sprężyny materacy kieszeniowych.

 

 

Amber Dream
Specjalista w zakresie zdrowego snu


AMBER DREAM to materac wielokieszeniowy typu „multipocket” idealnie przystosowujący się do kształtu ciała. Niezwykle duża ilość sprężyn (ponad 500 szt./m2) i 7 stref komfortu zapewniają idealne dopasowanie materaca do ciała, a profilowana pianka wspomaga krążenie i zapobiega drętwieniu kończyn. Materac dostępny jest w twardościach H2, H3 i H4 oraz w wersji partnerskiej „Dual Sleep”, w której każda połowa materaca ma inną twardość. Dzięki tej możliwości Amber Dream jest idealnym wyborem dla par o dużej różnicy w wadze ciała i pozwala każdemu dopasować twardość materaca do indywidualnych upodobań.

Materac Amber Dream jest objęty zarówno wydłużoną 3-letnią gwarancją producenta, 10-letnią gwarancją na sprężyny kieszeniowe, jak i 60-ciodniową Gwarancją Komfortu umożliwiającą wymianę materaca w wypadku niewłaściwego doboru twardości.

Materace Sembella to absolutny must-have w aranżacji Twojej sypialni! Skorzytaj
z promocji i ciesz się najwyższą jakością wypoczynku!

 

Sekcje: Porady

Podobne artykuły: