0
0,00 zł

Cudowny weekend z Miasteczkiem Sembella na plazy w Gdańsku Jelitkowie!

Cudowny, słoneczny, ciepły weekend w Gdańsku Jelitkowie z Miasteczkiem Sembella to coś czego plażowicze nie spodziewali się wybierając się nad morze. Możliwość bezpłatnego wypoczynku, poznawania marki Sembella oraz korzystanie z dodatkowych atrakcji przyciągnęła w dniach 17-19 lipca wielu Gości i sprawiła nam ogromną radość!Konwencja prowadzenia zdrowego trybu życia była doskonale znana Gdańskim wczasowiczom. Wiadomości i informacje, które czerpali u specjalistów oraz doradców Sembella przyjmowali z zaciekawieniem i wzbogacali je o własne doświadczenia. Możliwość doboru odpowiedniego modelu marki Sembella przypadła naszym plażowiczom do gustu. Chętnie testowali oni dostępne modele ekspozycji Sembella.

Nie obeszło się też bez zabaw i konkursów. Tradycyjnie wystartowaliśmy z budową pokaźnych i pomysłowych łóżek z piasku – prace były rewelacyjne, a wyróżnienia przyznano w kategoriach takich jak: łóżko wakacyjne, przytulne, najsłodsze, bajkowe. Wyobraźnia najmłodszych plażowiczów dała o sobie znać również w konkursie na napis SEMBELLA wykonany z ogólnodostępnych surowców – tworzono z muszelek, piasku, roślin, ciał uczestników czy za pomocą soku z czereśni.

Dopełnieniem atrakcji były bezpłatne masaże oraz zajęcia relaksacyjne prowadzone na plaży. Największym zainteresowaniem cieszyły się te, odbywające się w zachodzie słońca – dały nieziemski efekt odprężenia, wyciszenia i błogości. Wszystkich spragnionych takich samych wrażeń, zapraszamy w kolejny weekend do Ustki!

Sekcje: Porady

Podobne artykuły: