0
0,00 zł

Ustka gości Miasteczko Sembella!

W dniach 24-26 lipca Miasteczko Sembella pojawiło się na pięknej plazy w Ustce. Nie straszna nam była zmienna pogoda – plażowicze odwiedzali nas w rekodrowej frekwencji! Relaks, odpoczynek, świadomość zdrowego snu – na to właśnie postawili wczasowicze w Ustce!Przytulna atmosfera Miasteczka Sembella przyciągała wielu Gości. Przybywali do nas całymi rodzinami, wspólnie korzystając z naszych atrakcji. Największą popularnością cieszyły się matereace i łóżka kontynentalne oraz ich właściwości. Doradcy Sembella odpowiadali na pytania dotyczące doboru właściwego modelu do potrzeb. Kolejnym hitem w Miasteczku były zajęcia relaksacyjne, w których udział brały całe rodziny J

Kapryśną aurę szybko przepędziliśmy serwując plażowiczom gorącą herbatę, czekoladę, owoce co zdecydowanie ogrzało atmosferę. Dzieci brały udział w konkursach takich jak rymowanki o marce Sembella bądź malowanie wymarzonej Sypialni.

Kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy dobrze się bawić i co najważniejsze nasi Goście są zawsze uśmiechnięci, zrelaksowani, odprężeni i zadowoleni. Kolejnym miejcem na liście naszego Roadshow jest Łeba – zapraszamy serdecznie!

Sekcje: Porady

Podobne artykuły: