0
0,00 zł

Jaki topper Sembella wybrać? Doradzamy

W trosce o Twój zdrowy i komfortowy sen stworzyliśmy nie tylko materace, stelaże i łóżka kontynentalne, ale również dodatkowe akcesoria, takie jak na przykład topper, którego zadaniem jest poprawienie jakości snu.

 

Kiedy musimy zaopatrzyć się w topper?


Toppery to materace nawierzchniowe, czyli piankowe nakładki higieniczne. Zwiększają odczucie komfortu, podnoszą higienę snu i wydłużają żywotność materacy. Bardzo często klienci decydują się na nie, kiedy okazuje się, że zakupili materac o niewłaściwie dobranej twardości – wówczas można ją zneutralizować właśnie za pomocą toppera.

Topper można stosować również jako materac turystyczny, ponieważ bardzo łatwo go zrolować, przez co nie zajmuje dużo miejsca.

 

 

Toppery Sembella


W ofercie Sembella znajdziemy 3 toppery. Pierwszy z nich, Memory, o wysokości 7cm, wypełniony jest 100% termoelastyczną pianką Sensipur® – dopasowującą się pod wpływem ciepła i zapamiętującą kształt ciała.

Kolejny topper –Bultex® o wysokości 7 cm wypełniony jest 100% wysokoelastyczną pianką Bultex, zwiększającą sprężystość i ułatwiającą wentylację.

Ostatni topper z kolekcji Sembella to Foam o wysokości 6 cm. Na jego wypełnienie składa się elastyczna pianka poliuretanowa, która podnosi twardość materaca.

Każdy z topperów posiada pokrowiec wykonany z grubo pikowanej trwałej dzianiny z poliestrową włókniną klimatyzującą. Dzięki rozdzielczemu zamkowi błyskawicznemu istnieje możliwość rozpięcia i wyprania osobno każdej połowy pokrowca.

Toppery można zakupić w e-sklepie Sembella: https://sklep.sembella.pl/pl/taxons/dodatki

Zobacz materace dostępne w ofercie Sembella:

 

 

 

Sekcje: Porady

Podobne artykuły: