12. Materace dla dzieci – w trosce o zdrowy sen najmłodszych.

materac-dla-dzieci

Aktywne w ciągu dnia – w nocy potrzebują najlepszego komfortu snu. Dla prawidłowego rozwoju, szybkiej regeneracji i zebrania sił na kolejny dzień podboju świata! Jeżeli najważniejsze są dla Ciebie: komfort, prawidłowy rozwój, a przede wszystkim bezpieczeństwo dziecka –  materace Sembella doskonale spełnią te wszystkie zadania.

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka.
Tak jak Ty.

Materace Sembella zbudowane są z najwyższej jakości materiałów oraz naturalnych składników (takich jak kokos, bawełna), odpowiedzialnych za ochronę antygrzybiczną i antybakteryjną.  Komfort snu i wypoczynku zwiększają kanaliki przechodzące przez cały materac, zapewniające swobodny przepływ powietrza. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu sprężyn, materac  idealnie współpracuje z ciałem malucha, podpierając je w odpowiednich miejscach. Materace Sembella to gwarancja wygody i zdrowia – w trosce o dobry wypoczynek i prawidłowe kształtowanie się kręgosłupa najmłodszych. Poszukując odpowiedniego materaca dla dzieci pamiętajmy, że powinien być on o przynajmniej 20 cm dłuższy niż wynosi wzrost jego użytkownika. Standardowy rozmiar materaca dla kilkulatka to 80×200.

Komfort przede wszystkim!

Materace Sembella wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki elastyczności i sprężystości idealnie dopasowują się do ciężaru dziecka. Wiemy, że dla malucha łóżko to mały świat, w którym nie tylko odpoczywa i śpi, ale także stoi, skacze, a nawet… biega! Stabilne krawędzie materacy z pianki poliuretanowej, pomocne przy stawianiu pierwszych kroków, jak i odporne na skoki, stabilizują cały materac. A przy tym są wytrzymałe i odporne na odkształcenia. Wybierając materac dla dziecka, warto również zaopatrzyć się w ochraniacze, zapewniające świeżość i komfort snu.
Lista materaców dostępnych dla dzieci.

`;