14. Wybierz materac 140×220 cm I ciesz się wypoczynkiem!

producent-materacy

To, jaki materac wybierzesz, wpłynie na jakość Twojego snu i wypoczynku. Dlatego decydując się na materace marki Sembella możesz mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru.
Materace o wymiarach 140×200 cm dają poczucie komfortu i wypoczynku. Idealnie nadają się do niedużych sypialni. Uniwersalny rozmiar nie zajmuje w pomieszczeniu dużej przestrzeni. Konstrukcja oraz materiały z jakich wykonane są materace Sembella dają gwarancję trwałości produktów na długie lata. Idealne połączenie wszystkich elementów materacy Sembella zapewnia równomierny rozkład sił nacisku, dzięki czemu idealnie dopasowują się do ciała osoby na nim wypoczywającej.

Bezgłośna praca sprężyn materaca?
Tak, to możliwe!
Podczas doboru materaca przeznaczonego dla dwóch osób należy pamiętać, aby posiadał on zdolność tłumienia. To wyjątkowo ważna zaleta, dzięki której ruchy jednej osoby nie są odczuwalne dla drugiej. Dzieje się tak dzięki materiałom, z jakich wykonujemy materace Sembella (pianka poliuretanowa, sprężyny kieszeniowe), gwarantującym elastyczność i naturalną sprężystość powierzchni, równoważącą rozkładające się na niej ciężary.

Sen to… zdrowie!
Materace 140×200 marki Sembella wykonane są z różnorodnych komponentów, abyś mógł wybrać wariant najbardziej dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb. Materace Sembella mają właściwości, m.in. chroniące kręgosłup, koordynujące prawidłową pracę układu krążenia, utrzymujące ciepło, dopasowujące się do kształtów ciała, hamujące nadmierną potliwość. Materace Sembella zapewnią Ci relaks i odprężenie. Odczuwaj komfort podczas snu i budź się wypoczęty!
Zobacz naszą ofertę materacy 140×200 cm i odkryj nową jakość wypoczynku!

`;