19. Kolekcja łóżek hotelowych Sembella

producent-materacy
 Każdy właściciel hotelu doskonale wie, że wyposażenie pokoi i apartamentów musi spełniać określone normy i standardy, by zapewnić gościom najwyższy komfort wypoczynku. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że najważniejszym meblem w hotelowym pokoju jest łóżko. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, oferujemy sprawdzone rozwiązania, które zachwycają wygodą i precyzyjnym wykończeniem każdego detalu. Właśnie takie są łóżka hotelowe marki Sembella.

Rezerwując pokój każdy marzy o tym, by po całodziennym zwiedzaniu miasta, spotkaniach biznesowych czy kilkugodzinnej podróży łóżko w hotelu okazało się wygodne. Biorąc pod uwagę liczbę rezerwacji i gości odwiedzających hotel każdego dnia, łóżka muszą być również wytrzymałe, estetyczne i zadbane. Utrzymanie tych standardów wpływa na zadowolenie gości i jakość ich wypoczynku, dzięki czemu będą z przyjemnością wracać do hotelu, wspominając doskonałe warunki, jakie ten oferuje.

Stylistyka hotelowych łóżek Sembella dopasuje się do wystroju pokoju, a wysokiej jakości tkanina i starannie wykończone detale podkreślą panujący w obiekcie porządek. Praktyczne rozwiązania w postaci dzianiny zapobiegającej przesuwaniu się materaca, trudnopalnej włókniny czy nakładek zabezpieczających przed zabrudzeniami pomogą utrzymać miejsce wypoczynku w nienagannym stanie. Wytrzymałość hotelowych łóżek zapewnią proponowane systemy wzmacniające – podwójna konstrukcja sprężyn, solidne wykończenia i nakładki o zwiększonej elastyczności czy łatwo odkręcane nóżki wyposażone w kółka z hamulcem. Z myślą o potrzebach obiektów realizujących różnorodny model biznesowy przygotowaliśmy kolekcję łóżek hotelowych w różnych rozmiarach i wariantach, z możliwością ich modyfikacji.

`;