3. Jak dbać o centrum naszego świata, którym jest sypialnia?

sypialnia

Nowy Jork, Tokio, Warszawa? Każdy z nas uzna inne miejsce za centrum świata. Jeśli jednak chodzi o dom, przytulną przestrzeń będącą naszym azylem, śmiało wskażemy jako jego centrum sypialnię. W niej zaczynamy i kończymy każdy dzień, zapewniając odpoczynek ciału i umysłowi.

Będąc ważną częścią naszego mieszkania, wymaga od nas troski, by mogła odpłacić się zdrowym i przyjaznym klimatem. Podstawą jest sprzątanie sypialni, jej wietrzenie, ustawianie optymalnej temperatury czy regularna zmiana pościeli. Jednak dla naszego komfortu ważne jest także wyposażenie sypialni w odpowiednie meble i akcesoria – łóżko z dobrej jakości stelażem, wygodny materac i dopasowany do indywidualnych potrzeb pokrowiec. Dobierając poszczególne elementy, bądźmy prawdziwymi egoistami, którzy oczekują wszystkiego, co najlepsze! Dobry materac powinien być elastyczny, dzięki czemu dopasuje się do naszego ciała, zapewniając wygodę podczas snu. Największą popularnością cieszą się materace wykonane z naturalnych włókien, które gwarantują swobodną cyrkulację powietrza.

Dopełnieniem będzie pokrowiec na materac o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych, który zatroszczy się o nasz zdrowy sen. Dbając o sypialnię, tak naprawdę dbamy o własne zdrowie – z marką Sembella i oferowanymi przez nią materacami oraz pokrowcami staje się to dużo prostsze…

`;