6. Różnice wagi między partnerami, a dobór odpowiedniego materaca.

waga

O partnerach mówi się, że są dobrani jak dwie połówki jabłka. Ta relacja sprawdza się w wielu dziedzinach życia, potwierdzając zgodność, wspólnotę i wzajemną miłość. Mówi się jednak również, że przeciwieństwa się przyciągają, bo dzięki różnicom możliwe jest zachowanie równowagi między partnerami przez cały czas. Ta reguła świetnie sprawdza się w intymnej przestrzeni naszych mieszkań – w sypialni – a dokładniej przy wyborze materaca.

Nie zawsze odpowiada nam taka sama jego twardość i konstrukcja, tym samym ciężko o komfort dla obu partnerów śpiących w jednym łóżku. Aby cieszyć się wzajemną bliskością w wygodnym wydaniu, wystarczy dobrać odpowiedni materac, dedykowany indywidualnym potrzebom dwóch połówek.

Układ materaca Dual marki Sembella pozwala na dopasowanie wsadu i rozłożenie go w obu częściach proporcjonalnie do wymagań, obejmujących wagę, wzrost oraz ich właściwy rozkład. Materac dla kobiety wyprofilowany jest z uwzględnieniem mniejszego ciężaru ciała i wzrostu oraz związanego z tymi parametrami układu ciała podczas snu. Materac dla mężczyzny spełnia wymagania dopasowania się do większej powierzchni ciała i prawidłowego utrzymania każdego odcinka kręgosłupa. Obie części materaca razem tworzą zestaw, który mimo odmiennych preferencji idealnie komponuje się w całość.

`;