Jakie stelaże do łóżka - drewniane stelaże

Stelaże Sembella – mocna podstawa zdrowego snu

Stelaż to szkielet łóżka stanowiący podparcie dla opierającego na nim materaca. Idealne zgranie obu tych elementów przekłada się na Twoje zdrowie i wygodę. Płynna regulacja pozycji ciała – od leżącej przez siedzącą, aż po relaksującą – jest możliwa dzięki dostosowaniu położenia stelaża do Twoich potrzeb w każdym momencie. Dzięki temu zarówno całonocny sen, wieczorne oglądanie filmu czy śniadanie w łóżku staną się dla Ciebie czystą przyjemnością. Zastanawiasz się, jaki stelaż wybrać? Przeczytaj nasz artykuł.

Stelaże z regulacją elektryczną

W ofercie stelaży Sembella znajdują się stelaże z regulacją elektryczną, tzn. umożliwiające płynną regulację ułożenia ciała – od pozycji leżącej do siedzącej, a także relaksacyjnej z uniesionymi nogami.
Stelaż Power Night M o wysokości 9 cm posiada aż 42 listwy. Sterownik elektryczny zamontowany w ramie stelaża nie wpływa na zmianę jego wysokości, gwarantując dopasowanie do każdego typu łóżka. Listwy wysunięte poza ramę stelaża eliminują tzw. „martwą strefę”, poprawiając jakość wypoczynku i wspomagając lepsze podparcie całej powierzchni materaca.

Stelaż Futura M jest nieco niższy (wysokość: 6 cm) oraz wyposażony został w nieco mniejszą liczbę listew (28). Szybkie ustawienie pozycji relaksacyjnej oraz dopasowanie części środkowej stelaża umożliwiają przyjemny wypoczynek w każdym momencie dnia.

Warto wspomnieć że, do stelaży elektrycznych nie zaleca się kupna materacy sprężynowych.

Stelaże z regulacją mechaniczną

W ofercie Sembella znajdują się również stelaże z regulacją mechaniczną – dającą możliwość stopniowego dopasowania pozycji od leżącej do relaksującej, z nogami lekko uniesionymi oraz zmiany twardości w części środkowej.

W ofercie Sembella znajdują się również modele posiadające wyłącznie regulację twardości: Power Night NV, Futura NV, Futura Slim, oraz stelaże bez regulacji: Natura NVNatura Slim NV.

Wszystkie produkty dostępne są w salonach dystrybucyjnych w całej Polsce oraz w e-sklepie: www.sklep.sembella.pl.

`;