Aktualności

Spotkanie z Sembellą - Kołobrzeg - 7-9 sierpień

5.8.2015

Miasteczko Sembella zaprasza!
Plaża w Kołobrzegu 07–09.08 (plaża przy pomniku Zaślubin Polski z Morzem)

W najbliższy weekend (07–09.08) w godzinach 10:00–20:00 zapraszamy wszystkich urlopowiczów do odwiedzenia Miasteczka Sembella w Kołobrzegu  (plaża przy pomniku Zaślubin Polski z Morzem). Profesjonalni doradcy marki Sembella opowiedzą m.in. jak powinien wyglądać zdrowy, regenerujący sen, jak spać, by budzić się wyspanym oraz jak ważny jest odpowiedni dobór materaca w kontekście zdrowia. Pomogą także w doborze najlepszych modeli materacy marki Sembella. A wszystko to w rytmie odprężającej muzyki i w cieniu palm kokosowych!

W relaksacyjnych strefach Sembella plażowicze będą mogli odpocząć, uciec od upału i dobrze się zrelaksować. Odwiedziny Miasteczka Sembella to również niepowtarzalna okazja do wypróbowania materacy i łóżek kontynentalnych marki Sembella.

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Na plażowiczów czekają konsultacje z zakresu dietetyki i kosmetologii. Spokój ducha zapewnią warsztaty jogi i Tai-Chi, a odprężenie ciała – relaksacyjny, kojący masaż. Najmłodszych ucieszą zajęcia plastyczne, malowanie twarzy, zabawy w piasku i upominki.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Zapraszamy!

Wstecz Poprzedni artykuł Następny artykuł
`;