Aktualności

Sypialnia Venice - aranżacja sypialni

26.7.2016

Sypialnia Venice – wspólny koncept Sembella i Klose dla komfortowego snu

Sypialnia Venice to efekt współpracy Klose z marką Sembella – idealne połączenie nowoczesnego wzornictwa, funkcjonalności i ergonomii. Z meblami Venice stworzysz klimatyczne wnętrze, w którym wyciszysz się po dniu pełnym wrażeń.

Z myślą o zapewnieniu komfortowych warunków dla sennego relaksu stworzono wyjątkowe łóżko Venice, dopasowane do hybrydowych materacy Sembella ComFEEL®. Wygodne, z wysokim zagłówkiem zachęca do odpoczynku. Dzięki obniżonej głębokości skrzyni łóżka, materac pozostaje otwarty, co ułatwia swobodną wymianę powietrza na całej jego powierzchni, gwarantując świeżość podczas codziennego użytkowania. Maksymalny komfort leżącego nie jest przypadkowy. Minisprężyny kieszeniowe, znajdujące się w materacu ComFEEL® SPEED i ComFEEL® START, zapewniają 7-strefowe, punktowe podparcie ciała, wspomagające regenerację kręgosłupa, a wysokoelastyczna pianka Blutex® usprawnia wentylację materaca. Unikatowe połączenie sprężyn kieszeniowych i pianki Blutex® sprawia, że materac niemal natychmiast dopasowuje się do kształtu ciała, dając poczucie komfortu i odprężenia. W materacu ComFEEL® DRIFT wykorzystano aż 3 rodzaje pianki Bultex®, jeszcze bardziej zwiększając jego sprężystość.

Łóżko Venice zostało zaprojektowane w taki sposób, aby uwydatniało wszystkie parametry materacy ComFEEL®. Efekt? Maksymalna wygoda – odciążenie w strefie barkowej i lędźwiowej przy zachowaniu stabilizacji kręgosłupa. W takim łóżku każdy dzień będzie się dobrze kończył i dobrze zaczynał. Do wyboru łóżka z materacami: 90, 140, 160 i 180 cm.

Nie w każdym mieszkaniu czy domu jest miejsce na osobną garderobę – dlatego ważnym elementem sypialni Venice są modułowe szafy ubraniowe. Ich wnętrze możemy dowolnie konfigurować wykorzystując drążki, półki oraz elementy wewnętrznego wyposażenia takie jak: szuflady głębokie, szuflady płytkie, segregator czy funkcjonalny wieszak na spodnie. Uroda komody Venice wynika z połączenia nowoczesnej formy o wyważonych proporcjach i rustykalnego piękna drewna dębu dzikiego. Atutem – wielofunkcyjność.  Dzięki specjalnej konstrukcji (m.in. podnoszony blat) komoda z łatwością staje się wygodnym biurkiem lub elegancką toaletką. System Venice uzupełniają stoliki nocne o różnej wysokości –  dopasowane do wysokości skrzyni lub materaca. Na blacie znajdzie się wystarczająco dużo miejsca na budzik czy nocną lampkę, a w szufladce z łatwością schowasz osobiste drobiazgi. Dzięki nim to co niezbędne, gdy kładziemy się spać lub rano wstajemy, będzie zawsze pod ręką.

Venice to meble, które gwarantują sukces w urządzaniu sypialni z klimatem, przytulnej, wygodnej i funkcjonalnej. Stworzone z naturalnych surowców (drewna i okleiny naturalnej) budzą zaufanie wytrzymałą konstrukcją, zachwycają elegancją i perfekcją wykonania. Meble oferowane w wersji – dąb dziki efekt wosku. Fronty szaf do wyboru w wersjach: okleina naturalna dąb dziki, laminat biały połysk, lub lustro. Sypialnia Venice to idealny koncept, łączący w sobie siłę ponadczasowego designu oraz najwyższej jakości komfortu.

 

Wstecz Poprzedni artykuł Następny artykuł
`;