Aktualności

Spotkanie z Sembellą - Krynica Morska - 3-5 lipiec

13.7.2015

Wyspani i zrelaksowani plażowicze w Krynicy Morskiej!

W dniach 3-5 lipca plaża w Krynicy Morskiej zamieniła się w oazę spokoju, relaksu, a przede wszystkim strefę zdrowego snu. Mimo rekordowo upalnego weekendu, do Miasteczka Sembella znajdującego się na krynickiej plaży zawitało ponad 500 gości! Pod parasolami i baldachimami czerpali oni przyjemność z wypoczywania na materacach i łózkach kontynentalnych Sembella. Profesjonalni doradcy przekazywali plażowiczom jak ważny jest zdrowy sen, odpowiadali na indywidualne potrzeby gości, dobierając dla nich najlepsze modele marki Sembella. A wszystko to w rytmie odprężającej muzyki i w cieniu palm kokosowych.

Kolejne rekordy frekwencji biły warsztaty jogi i Tai Chi, które gromadziły nawet 30 osób w trakcie treningów na plaży. Najmłodsi i jednocześnie najbardziej aktywni goście Miasteczka Sembella spędzali wakacyjny weekend pod okiem przedszkolanki w kąciku dziecięcym. Konkursy na sypialnie marzeń, piaskowe zamki z łóżkami oraz piękne rymowanki gromadziły wielu ochotników, z których każdy był wygranym!

Specjaliści codziennie udzielali cennych wskazówek o to jak zadbać o zdrowie zarówno na zewnątrz i od wewnątrz naszego organizmu. Dietetyk udzielał porad z zakresu zdrowego odżywiania, szczególnie w upalne dni, a w punkcie porad kosmetologicznych podpowiadano jak dbać o kondycję ciała. Masaż stanowił dopełnienie bezpłatnych oczywiście atrakcji dla plażowiczów. Spragnieni wrażeń i odprężenia zostali poczęstowani orzeźwiającymi napojami i zdrowymi przekąskami.

14 modeli materacy, 2 łóżka kontynentalne, 8 profesjonalnych doradców Sembella, 5 specjalistów i trenerów dało radość, spokój, zadowolenie wszystkim, którzy odwiedzili Miasteczko Sembella.

 

Miasteczko Sembella - Krynica - prezentacja materacy

Krynica - miasteczko Sembella - spotkanie z ekspertami

Prezentowanie materacy marki Sembella - Krynica

Materace Sembella - prezentacja - Krynica

 

Wstecz Poprzedni artykuł Następny artykuł
`;