1. Producent materacy z dwudziestoletnim doświadczeniem.

producent-materacy

Od ponad 20 lat zapewniamy Polakom spokojny, zdrowy sen. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam nieustannie udoskonalać nasze produkty. Nie spoczywamy jednak na laurach i sami również dążymy do doskonałości. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy kodeks dobrych praktyk, który wyraża filozofię marki SEMBELLA.

Marka Sembella należy do międzynarodowej grupy Recticel, która od 1993 roku jest obecna na polskim rynku jako ceniony producent materacy. Na każdym etapie dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były utożsamiane z wysoką jakością, trwałością i bezpieczeństwem. Jako producent materacy dbamy również o stronę estetyczną proponowanych rozwiązań, mając świadomość, że przyjemny sen oznacza nie tylko komfortowe warunki, ale także doskonale prezentujące się otoczenie. Realizując naszą misję korzystamy wyłącznie z certyfikowanych materiałów, pozyskiwanych od zaufanych dostawców. Dzięki temu możemy zapewniać naszym Klientom spokojny sen i doskonałe samopoczucie każdego dnia. Produkcja materacy jest naszą pasją, której poświęcamy każdą chwilę a  jej efekty  cieszą  wszystkich użytkowników produktów marki Smebella. Każdy model produkowanych przez nas materacy jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, umożliwiając efektywny wypoczynek i regenerację.
Do potrzeb naszych Klientów podchodzimy bardzo indywidualnie, regularnie poszerzając ofertę o kolejne innowacyjne, dopasowane do potrzeb naszego Klienta modele.

Z marką Sembella każda noc jest pełna dobrych snów.

`;