Aktualności

Spotkanie z Sembellą - Jurata - 10-12 lipiec

10.7.2015

Miasteczko Sembella na półwyspie helskim!

W dniach 10 – 12 lipca słynna plaża w Juracie gościła Miasteczko Sembella. Konwencja spokoju, odpoczynku, relaksu i zdrowego stylu życia przypadła do gustu wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili. Nie straszny był nam wiatr czy przelotne deszcze – atmosfera dobrej zabawy rozgrzała plażowiczów!

Specjaliści z zakresu dietetyki i kosmetologii udzielali porad wielu zainteresowanym, a Doradcy Sembella dobierali modele materacy i łóżek kontynentalnych do indywidualnych potrzeb Gości miasteczka. Ogromną ciekawość wzbudzały Łóżka Kontynentalne King oraz Prince, do których ustawiano się w kolejkach!

Wczasowicze z Juraty zasługują na miano najaktywniejszych i najbardziej pomysłowych! Dało się do zauważyć w trakcie konkursów na największe i najciekawsze łóżko zbudowane z piasku – powstało aż 6 pełnowymiarowych łoży, oraz na najciekawszy wiesz, który zawierać musiał słowa SEMBELLA i SEN. Kreatywność, pomysłowość i poczucie humoru towarzyszyła nam na każdym roku. Zajęcia relaksacyjne z trenerem Oskarem wzbudzały ogromne zainteresowanie, o którym świadczyła frekwencja na poziomie ponad 25 uczestników w trakcie sesji!

Jesteśmy dumni z tego, że dajemy Wam radość i zadowolenie. Ilość uśmiechów, które rozdajemy co weekend jest dla nas najlepszym dowodem na to, że Miasteczko Sembella to strzał w 10! Zapraszamy za tydzień na plażę do Gdańska Jelitkowa!

Sembella - półwysep helski - spotkanie

Sembella - Jurata - spotkanie

Sembella - Jurata - spotkanie na plaży

Sembella - miasteczko na półwyspie helskim

Wstecz Poprzedni artykuł Następny artykuł
`;